Urodziłam się 21 listopada 1982 roku w małym uzdrowiskowym miasteczku na Północnym Kaukazie (część Rosji). Mieszkałam jakiś czas w Moskwie. W Polsce jestem od 1995 roku.

Jestem Mgr ekonomii z ciągotami artystyczymi, ale żeby nie stać się „kreatywną ksiegową” na ścieżkę swojej kariery wybrałam marketing, reklamę, obsługę klienta itp.

Żywo interesuję się obecną kulturą masową – książką, filmem, muzyką i teatrem, swoje wrażenia i recenzje postaram się umieszczać na blogu. Mam również trochę zdolności plastycznych, namalowałam w życiu trochę obrazów olejnych, pareset akwarelek, rysunki ołówkiem i węglem. Ostatnio najwięcej używam w twórczości komputera, robię projekty graficzne zarówno komercyjne jak i do własnego użytku.  Kontakt do mnie: oksano@wp.pl

Reklamy

Jedna odpowiedź to “O mnie”

 1. Wojtek Says:

  Witam,

  Nazywam się Wojtek Truchan i reprezentuję społeczność filmową na http://www.filmreporter.pl.

  Poszukujemy blogerów z całej Polski piszących na tematy filmowe. Oczekujemy zgody na publikacjęTwoich tekstów na naszej stronie. W zamian oferujemy zamieszczanie loga i linka do Twego bloga przy każdym z tekstów oraz zamieszczenie loga i linka do Twego bloga na naszej stronie w dziale ‚Przyjaciele’. W zamian oczekujemy również na zamieszczenia naszego loga i linka na Twoim blogu.

  W razie zainteresowania ofertą proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam,
  Wojtek Truchan

  http://www.filmreporter.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s